Consul 9 l

Profesionální skříňový výrobník zmrzliny Musso CONSUL je jako stvořený pro odlišení vašeho podniku od šedého průměru konkurence. Ať již provozujete středně velkou restauraci, kavárnu, pizzerii, catering nebo třeba rychlé občerstvení, budete moci zařadit do nabídky naprosté delikatesy, na které se budou vaši zákazníci přímo těšit. Stejné výrobníky najdete i v mnoha italských podnicích.

Za cenu podstatně nižší než podobné profesionální výrobníky získáte spolehlivý výrobník s výkonným chladícím kompresorem, který hravě zvládne vyprodukovat až 12 litrů vynikající kopečkové zmrzliny za hodinu. A pochopitelně nemusíte zůstat jen u zmrzliny. Nabídněte svým zákazníkům i ovocné sorbety, mléčné šerbety, chlazené dezerty nebo tolik populární mražené jogurty. V neposlední řadě můžete využít jeho výkon pro rychlé chlazení domácích čajů, limonád a dalších nápojů.

Výrobník Musso CONSUL je navržen tak, že jeho ovládání, čištění i údržba už jednodušší býti nemohou. Stačí jen vložit suroviny či směs do chladící mísy a nastavit časovač…to je vše. Zhruba za 20 minut je dávka hotová a můžete ihned podávat nebo uskladnit v mrazícím boxu. Chladící mísu očistěte houbičkou, vytřete do sucha utěrkou a můžete pokračovat v další dávce. Dle typu přípravy a použitých surovin lze takto připravit až 4 dávky za hodinu.

Provedení výrobníku je celonerezové včetně chladící mísy a míchací lopatky. Chladící mísa není vyjímatelná, ale je součástí kompaktního těla přístroje, což zaručuje vysokou účinnost chlazení. Výkonný motor si při mísení bez potíží poradí i s většími kusy ovoce nebo ořechů. Průhledným víkem můžete sledovat průběh výroby vaší oblíbené pochoutky. Zároveň ho můžete sundat z důvodu přidání dalších ingrediencí nebo pro zjištění konzistence, a to vše bez zastavení výrobníku. Skříňové provedení je praktické především z důvodu manipulace. Pojezdová kolečka umožní výrobník kdykoliv posunout na vhodnější místo i během spuštěného procesu. Tuto možnost ale oceníte především během čištění.

Hlavní výhody výrobníku zmrzliny

 • celonerezové skříňové provedení výrobníku
 • kombinace leštěné a kartáčované nerezové oceli
 • nerezová mísa i míchací lopatka
 • výkonný motor
 • kompresorové chlazení
 • vysoká učinnost chlazení po celém povrchu mísy
 • konstantní otáčky
 • mechanický časovač
 • automatický provoz
 • velice jednoduché ovládání a čištění
 • vyrobeno v Itálii
Parametry
Objem mísy 9 l
Průměr mísy 24 cm
Hloubka mísy 19 / 24 cm
Maximální plnění 3.5 l
Produkce až 12 l / hod.
Otáčky míchání 80 ot. / min.
Časový spínač 60 min.
Napětí 230 V / 50 Hz / 8 A
Příkon 1.120 W
Chladící výkon 750 W
Chladivo R134a / 360 g
Rozměry 44 x 60 x 85 cm
Hmotnost 105 kg

 

Chci koupit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Souhlasím